BENITO


Katalog

Výběr podle barvy

Výběr podle velikosti

Tabulka velikostí

Užitečné informace


  Značky  
Dětské punčocháče a ponožky Wola Kojenecké oblečení DIRKJE Dětské oblečení DJDUTCHWEAR
Dětské oblečení BOYSTAR Dětské oblečení GIRLSTAR Dětské spodní prádlo KEY
Kojenecké oblečení z Anglie - Babaluno Dětské značkové oblečení z Anglie - Minoti Dětské levné značkové oblečení z Anglie - Respect
Dětské levné značkové oblečení z Anglie - Funky Diva Dětské levné značkové oblečení z Anglie - Soul&Glory Dětské plavky - Lentiggini
KYLY dětské oblečení z Brazílie Dětské ponožky SOXO
EMOI dětské oblečení z Belgie E-BOUND dětské oblečení z Belgie

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků elektronického obchodu BENITO provozovaného společností BEWOX PLUS s.r.o i jejich ochrana se řídí výhradně Zákonem o ochraně osobních údajů vydaným po číslem zákonem 101/2000 Sb. v platném znění a ostatními právními předpisy, které se ochrany dat dotýkají a jsou platné na území ČR.

Zákazník svým svobodným rozhodnutím uzavřít smluvní vztah, případně vyplněním registračního formuláře, projevuje souhlas s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele elektronického obchodu BENITO a souhlasí se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů do databáze společnosti BEWOX PLUS s.r.o., která je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Dále souhlasí s jejich následným zpracováním pro obchodní a marketingové účely společnosti BEWOX PLUS s.r.o., mimo jiné pro nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o akcích, výrobcích a dalších aktivitách společnosti, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.

Zákazník bere na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a svůj souhlas s užitím svých osobních údajů může kdykoliv písemně na adrese společnosti BEWOX PLUS s.r.o. odvolat. Má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na opravu těchto údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě písemného odvolání souhlasu s užitím svých osobních údajů se správce databáze, společnost BEWOX PLUS s.r.o., zavazuje tyto údaje neprodleně z databáze odstranit a zničit.

Společnost BEWOX PLUS s.r.o. se zavazuje neposkytovat údaje, získané prostřednictvím elektronického obchodu BENITO, jiným subjektům.

V případě pochybností o dodržování Zákonem o ochraně osobních údajů se každý zákazník může obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7.


Váš BENITO účet

přihlásit nová registrace zapomněli jste heslo?
banner
Benito na Facebooku - Slevy, akce, novinky